• (068)-778-02-23

  (068)-778-02-23

 • (068)-778-02-23

  (068)-778-02-23

 • (068)-778-02-23

  (068)-778-02-23

 • fixcenter_service

  fixcenter_service

Некоректне функціонування комп'ютерної техніки або її поломка в одну мить огороджує користувача від важливої інформації, від можливості виконувати потрібну роботу. Своєчасний і швидкий ремонт ПК в Києві дозволить уникнути тривалої зупинки робочого процесу в офісі. Це ефективний спосіб усунути легкі несправності, знівелювавши глибші поломки.

Причин непрацездатності комп'ютерів багато. Їх можна розділити на кілька категорій:

 1. Програмні.
 2. Апаратні (електронні, механічні та комбіновані).

Спливаючі вікна, повідомлення про помилки, зависання і гальмування, уповільнене виконання команд, автозавантаження реклами - будь-які непрогнозовані процеси свідчать про наявність вірусу або конфліктах ПО. Такий ремонт комп'ютерів в Києві базується на перевстановленні, видаленні, оновленні програм або операційної системи. Збої можуть виникнути в роботі драйверів, від чого страждає працездатність периферійних пристроїв, модулів введення / виведення інформації.

Переваги роботи з нами:

 • Власний склад запчастин
  Власний склад
  запчастин
 • швидкість ремонту
  Швидкість ремонту
 • професійне обладнання
  Професійне
  обладнання
 • Швидка доставка
  Швидка доставка

Терміновий ремонт комп'ютера: особливості, актуальність, гарантії

Терміновий ремонт комп'ютера може знадобитися з вини користувача (поломка наступила в результаті механічного пошкодження екрана, удару, падіння, пролитої рідини на клавіатуру і ін.). Електронні несправності можуть не залежати від користувача і умов експлуатації. Зносився шлейф, поломка вентилятора охолодження, ОЗУ, погіршення контактів на платах і в роз'ємах - пошкодження цілісності компонентів, їх зміщення призводить до повної непрацездатності ПК.

Недбале ставлення до комп'ютера, нехтування рекомендаціями щодо умов експлуатації також призводить до неточностей в роботі. Наприклад, девайси з пасивною системою охолодження процесора вимогливі до дотримання температурного режиму роботи. У гіршому випадку найважливіші мікросхеми від перегріву просто вийдуть з ладу.

 

Ціни на ремонт комп'ютерів в Києві

Послуга Ціна Час
Діагностика
(Оплачується в разі відмови від ремонту)
400 1-3д (залежить від завантаження)

Щасливі клієнти про нас

User Great
"Занимался ремонтом моего ноутбука Богдан. Изначально порадовал подход к консультации клиента и учтивость. Но по результату не мог нарадоваться! Богдан не только восстановил контакты на плате и ШМ контроллера питания, но и восстановил подсветку клавиатуры в кратчайшие сроки - даже 12 часов не прошло, хотя я ноут сдал под закрытие! Я очень хорошо знаком со сферой сервисного обслуживания, но такую порядочность, качество и скорость работы обнаруживаю впервые. Золотой человек! Большущий плюс компании за такого сотрудника! "
Горбунов Антон
"С утра завез нерабочий ноутбук - вечером забрал идеально работающий. Что еще нужно от сервиса? Отличная работа ребята! Спасибо."
Ким Гуляев
"Хороший сервис. Оперативно поменяли треснувшую матрицу, почистили систему охлаждения от грязи и пыли. И самое главное за адекватную стоимость. В другом сервисе озвучили цену в 1,5 раза дороже."
Artem Itsme
"Отличный сервисный центр! Быстро, качественно, надёжно, и что самое главное недорого. Я обычно ленюсь оставлять отзывы, но в данном случае не поленился зашёл чтобы порекомендовать здесь и буду советовать знакомым."
Дмитрий Чуприна
"Заменили матрицу на ноуте за 30 минут! Отлично!"

Профілактика і діагностика ПК

Наша компанія Fixcenter допоможе відстрочити час капітального дорогого ремонту - пропонує своєчасне обслуговування комп'ютерів (Київ, Львів, Харків - сервісний центр приймає техніку з будь-якого куточка України). Точна діагностика і виявлення першопричини несправностей дозволить уберегти комп'ютерну техніку від більш серйозних ушкоджень.

Комплексне дослідження функціональності окремих компонентів допомагає підібрати оптимальну методику виправлення проблем, оптимізує вартість прийдешніх ремонтних робіт і скоротить час на повне усунення несправності.

Переваги співпраці з FixCenter

 • ціна, підкріплена раціональним обґрунтуванням: усунення першопричини поломки, заміна деталей на фірмові комплектуючі після узгодження кошторису з клієнтом;

 • гарантія на всі надані послуги;
 • тільки сертифіковані матеріали і деталі;
 • індивідуальне визначення термінів. Терміновий ремонт ПК в Києві майстри проведуть оперативно без затримок;
 • висококваліфіковане виконання робіт будь-якої складності.

Наші майстри нададуть термінову комп'ютерну допомогу відносно недорого. Не варто довіряти свій ПК маловідомим компаніям зі свідомо заниженою вартістю послуг. Ніхто не буде працювати собі в збиток, а ціна ремонту обов'язково враховує вартість витрачених матеріалів (можливо, саме на цьому пункті недобросовісний виконавець заощадить).

У Fixcenter ви можете замовити не тільки ремонт комп'ютерів в Києві, а й профілактичні заходи по оновленню ПЗ, налаштування оптимальних параметрів роботи бpaндмayеpa, компонентів ОС, чищення системи і «заліза».