Ноутбуки відносяться до такого виду техніки, несправність якої не завжди відразу кидається в очі. Все починається з уповільнення роботи пристрою, незначного перегріву або рідкісним вимиканням без причини. Спочатку такі дефекти експлуатації можуть не приносити серйозного дискомфорту, проте з часом проблема посилюється, в результаті чого все одно доведеться звертатися в сервісний центр. Якщо Ви є щасливим володарем ноутбука Dell, рекомендуємо приділити увагу поточному догляду і регулярному чищенні, завдяки чому якісна техніка буде довго служити Вам без збоїв.

Ноутбуки Dell - техніка, популярна не тільки в Україні, а й в усьому світі. Вони випускаються вже майже 40 років, постійно доводячи свою надійність і відмінні характеристики. Однак, навіть вони не мають вічного двигуна, а тому існує ряд глобальних причин, за якими ноутбуки можуть поламатися:

 • недбала експлуатація;
 • дію шкідливих вірусних програм;
 • природний знос деталей.

Якщо Ви зіткнулися з наслідками будь-якого з цих факторів, приносите Ваш ноутбук нам! Наш сервісний центр пропонує ремонт ноутбуків Dell в Києві, гарантуючи професійний підхід до будь-якій техніці!

Переваги роботи з нами:

 • Ремонт ноутбуков Dell
  Власний склад
  запчастин
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Швидкість ремонту
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Професійне
  обладнання
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Швидка доставка
 

Майстри нашої компанії добре знайомі з особливостями модельного ряду бренду Dell і зможуть привести в робочий стан як сучасний ноутбук, так і пристрої, випущені кілька років тому. Нижче представлені основні моделі Dell, з якими ми працюємо:

Inspiron 3558, 5558 2700, Inspiron 5520, 5720, 7520, 7720, Dell Inspiron 14R 5420, 14R 7420, 15R 5520, 15R 7520, 17R 5720, 17R 7720, Latitude E5420, E5420m, E5430, E5520, E5520M, E5530, E6420, E6430.

 

Типові поломки ноутбуків:

 • Ремонт ноутбуков Dell
  Ноутбук не включається
  Швидко визначимо несправність і виконаємо терміновий ремонт з 100% гарантією.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Не заряджається
  Ноутбук не заряджається або швидко розряджається? Полагодимо швидко і недорого!
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Не працює клавіатура
  Заміна клавіатури в найкоротші терміни.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Ремонт після залиття
  Ремонт ноутбука після залиття водою, кавою, чаєм, алкогольними напоями.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Довго завантажується, гальмує
  Установка і настройка програм, видалення вірусів, апгрейд.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Заміна роз'ємів
  Заміна зламаних роз'ємів живлення, USB, LAN, роз'єму клавіатури та інші.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Шумить вентилятор
  Ремонт, змащування кулера, заміна вентилятора, чистка системи охолодження. Перевірка і налаштування системи охолодження.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Зламаний корпус
  Заміна або ремонт корпусу ноутбука, регулювання петель, відновлення і зміцнення пошкоджених частин корпусу.
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Пошкоджено екран
  Ремонт і заміна матриць, ремонт підсвічування, заміна шлейфу.

Ціни на ремонт ноутбуків Dell

Послуга Ціна Час
Діагностика
(Оплачується в разі відмови від ремонту)
250 1-3д (залежить від завантаження)
Чистка системи охолодження
(Мастило кулера, заміна термопасти, чищення мат плати від пилу)
400 90 хв
Заміна кулера
(Установка нового вентилятора, контроль температури)
400 90 хв
Ремонт корпусу
(Відновлення пошкоджених несучих елементів корпусу)
від 600 від 150 хв
Ремонт мат плати
(Повний комплекс по відновленню працездатності плати)
від 750 1-2 дня
Заміна BGA
(Установка відеокарти, північного моста, південного моста)
1200 1-2 дня
Заміна роз'єму живлення
(Установка нового роз'єму замість пошкодженого)
450 90 хв
Заміна аудіо роз'єму
(Установка нового роз'єму замість пошкодженого)
450 90 хв
Заміна роз'єму USB
(Установка нового роз'єму замість пошкодженого)
450 90 хв
Заміна роз'єму клавіатури
(Установка нового роз'єму замість пошкодженого)
від 400 120 хв
Заміна матриці
(Заміна несправної (розбитої) матриці на нову)
400 60 хв
Заміна клавіатури
(Заміна несправної (залитої) клавіатури на нову
150-550 10-120 хв
Лазерне гравірування клавіатури
(Нанесення кирилиці)
250 60 хв
Заміна петель
(Установка нових петель замість пошкоджених)
400 240 хв
Заміна шлейфу матриці
(Установка нового шлейфу замість несправного)
400 120 хв
Заміна жорсткого диска
(Проводиться без установки ОС)
150-400 20-120 хв
Установка фрейма клавіатури
(Заміна пластикової рамки навколо клавіш)
150 30 хв
Ремонт блоку живлення
(У випадку пошкодження кабелю блоку живлення)
200 60 хв
Налаштування системи
(Налагодження та оптимізація ОС)
від 250 120 хв
Ремонт клавіатури
(Відновлення працездатності)
від 1000 1-3 дня

Відгуки від наших клієнтів

User Great
"Занимался ремонтом моего ноутбука Богдан. Изначально порадовал подход к консультации клиента и учтивость. Но по результату не мог нарадоваться! Богдан не только восстановил контакты на плате и ШМ контроллера питания, но и восстановил подсветку клавиатуры в кратчайшие сроки - даже 12 часов не прошло, хотя я ноут сдал под закрытие! Я очень хорошо знаком со сферой сервисного обслуживания, но такую порядочность, качество и скорость работы обнаруживаю впервые. Золотой человек! Большущий плюс компании за такого сотрудника! "
Горбунов Антон
"С утра завез нерабочий ноутбук - вечером забрал идеально работающий. Что еще нужно от сервиса? Отличная работа ребята! Спасибо."
Rostyslav Avtodiychuk
"Проживаю в Новомосковске (Днепропетровская область), так получилось что сломалась кнопка питания на ноутбуке, оббежал все местные сервисы, поехал в ноутом в Днепропетровск, отослал по емейлам запрос в другие сервисные центры, в общей сложности штук 20-25 сервисов я оббегал, единственные кто с пониманием откликнулся, это FixCenter. Огромное спасибо за оперативность и понимание процесса. Если вы хотите качественный ремонт компьютера или ноутбука - Обращайтесь! Не пожалеете! Ребята работают по всей Украине, а новая почта поможет вам в короткие сроки доставить технику туда и обратно."
Ким Гуляев
"Хороший сервис. Оперативно поменяли треснувшую матрицу, почистили систему охлаждения от грязи и пыли. И самое главное за адекватную стоимость. В другом сервисе озвучили цену в 1,5 раза дороже."
Artem Itsme
"Отличный сервисный центр! Быстро, качественно, надёжно, и что самое главное недорого. Я обычно ленюсь оставлять отзывы, но в данном случае не поленился зашёл чтобы порекомендовать здесь и буду советовать знакомым."
Дмитрий Чуприна
"Заменили матрицу на ноуте за 30 минут! Отлично!"

Види несправностей ноутбуків Делл

Якщо Ваш ноутбук не працює або виконує свої функції недостатньо добре, не втрачайте час - звертайтеся до нас. Наші фахівці швидко знайдуть причину, здійснять ремонт ноутбука Dell в Києві, і зроблять все необхідне, щоб повернути його працездатність.

До основних поломок ноутбуків Делл можна віднести:

 1. Техніка не включається. Причиною може бути як несправна батарея або блок живлення, так і інші передумови. Після детальної діагностики майстер зможе точно сказати, що сталося з пристроєм, і скільки знадобиться часу, щоб усунути несправність.
 2. Проблеми з екраном. Зазвичай наші клієнти скаржаться на нечітке або тьмяне зображення, кольорові смуги, квадрати або інші нюанси. Все це можна полагодити і швидко повернути якість зображення.
 3. Ноутбук постраждав від падіння або удару. Зачепили шнур від блоку живлення, дитина випадково впустив, гаджет невдало впав з сидіння в машині - в результаті страждає корпус, екран, гніздо або внутрішні елементи. Заміна запчастин допоможе вирішити цю проблему.
 4. Попадання вологи. Мало хто з користувачів може похвалитися тим, що жодного разу не перевернув чашку чаю або кави на клавіатуру - це рідкісний і унікальний випадок. В інших ситуаціях ми допомагаємо усунути наслідки цієї катастрофи.
 5. Акумулятор не тримає заряд. Дуже рідко причиною є заводський брак, найчастіше доводиться міняти батарею через фізичну зношеність.
 6. Ноутбук «гальмує» при відкриванні програм і інтернет-серфінгу, висне, видає небажані картинки або взагалі не виконує ніяких дій. Швидше за все, ви зіткнулися з вірусною атакою і потрібно почистити віруси. Ще одна можлива причина - проблема з жорстким диском. На ньому зібралося дуже багато «bad» -сектором і техніка більше не в силах виконувати свої функції.
 7. Надмірне нагрівання при роботі. Робота з ноутбуком в ліжку без спеціального столика, часте розташування пристрою на м'якій поверхні, відсутність регулярного чищення вентиляційних ходів призводять до забивання вентиляції і перегріву. Підсумком може стати вихід з ладу внутрішніх елементів.

У наш сервісний центр по ремонту ноутбуків Dell завжди звертаються, щоб полагодити пристрій. Буває, потужності техніки не вистачає, щоб мати можливість грати в деякі відеоігри, або використовувати деякі програми. У цьому випадку ми можемо запропонувати апгрейд гаджета і поліпшити його характеристики до необхідних. Ціна такої послуги в Києві буде невисока - набагато нижче ціни нового, більш потужного ноутбука.

Види послуг нашого сервісного центру

Наш сервісний центр, що пропонує ремонт ноутбуків Dell в Києві, охоплює максимально широкий спектр послуг, намагаючись запропонувати клієнтам все, що їм необхідно. Ми виконуємо такі види робіт:

 • терміновий і поточний ремонт;
 • оновлення програмного забезпечення;
 • заміна матриці в ноутбуках Dell
 • установка необхідних програм і чистку вірусів;
 • ремонт клавіатури ноутбука Dell
 • поліпшення характеристик ноутбука;
 • заміна процесора;
 • ремонт материнської плати;
 • заміна пошкодженого корпусу;
 • ремонт або заміна шлейфу і ін.

Ми працюємо з перевіреними постачальниками запчастин і можемо замовити для Вас будь-яку оригінальну деталь - Вам не доведеться шукати її самостійно і переплачувати за сумнівні елементи. На кожен ремонт ноутбука Dell в Києві ми надаємо гарантію, а тому Ви можете бути впевнені в якості робіт і захищеності своїх прав, як клієнта.

Телефонуйте нам, залишайте заявку і ми максимально швидко зможемо почати роботу з відновлення функціональності Вашого ноутбука!