Збірка ПК в Києві на замовлення

Комп'ютерна техніка для вас - це пристрій для роботи, для гейминга або для прояву креативності в дизайні? Індивідуальна збірка комп'ютера (Київ) допоможе реалізувати будь-яку з цих ідей під конкретну задачу, за обумовленою заздалегідь конфігурацією.

Переваги складання ПК з нами:

 • Ремонт ноутбуков Dell
  Власний склад
  запчастин
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Швидкість збірки
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Професійна
  діагностика
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Швидка доставка
 

Сервісний центр FixCenter допоможе!

Збірка ПК (Київ) на замовлення - це можливість дійсно персоналізувати техніку під ваші запити. І не тільки:

 • економія. Вартість - основа при виборі системного блоку. Готовий фірмовий комп'ютер завжди дорожче, а техніка за індивідуальними параметрами може містити деталь, що раніше була в експлуатації, десь можна зробити відступ в бік менш потужного блоку і ін .;
 • актуальна апаратна частина. Ви завжди знаєте, що і якого року випуску буде в вашому системнику. Виробники можуть за маркуванням заховати деталі, які вже пару років вважаються застарілими, їм головне закрити збірку з вигодою для себе. При індивідуальному замовленні ви самі контролюєте «начинку»;
 • баланс наповнення. При виборі готового ПК найчастіше користувач орієнтується на частоту процесора, кількість ядер, тип відеокарти, а на саму материнську плату, яка і реалізує заявлену частоту, буває і не дивиться. Виробники, щоб утримати техніку в заявленому ціновому сегменті, намагаються приховати будь-які вразливі місця, надавши кращі характеристики конкретного модуля. Але по вашим вимогам можна зібрати ПК (Київ) ідеально збалансованої структури без вразливих місць;
 • перспектива модернізації. Хочете перетворити свій комп'ютер з часом в ігровий центр? Можна вже зараз закласти хороший «фундамент» для подальшого масштабування системи. Стильний корпус, відмова від дискового приводу в сторону роз'ємів для флеш-накопичувачів, заміна жорсткого диска на твердотільний SSD, установка БЖ з запасом потужності - ось вам реальна економія вільного місця і потенціал підключення додаткових модулів.

Ціни на збірку ПК в Києві

Послуга Ціна Час

Збірка ПК

(збірка під ключ)

750 грн

1-3д (залежить від завантаження)

Чистка системи охолодження

(Чистка всіх радіаторів, чистка корпуса від пилу, переукладка кабелів якщо потрібно,

заміна термопасти на процесорі та відеокарті)

800

90 хв (залежить від завантаження)

Апгрейд комп'ютера (з підбіркою комплектуючих)

від 500

1-3д (залежить від завантаження)

Счастливые клиенты о нас

User Great
"Занимался ремонтом моего ноутбука Богдан. Изначально порадовал подход к консультации клиента и учтивость. Но по результату не мог нарадоваться! Богдан не только восстановил контакты на плате и ШМ контроллера питания, но и восстановил подсветку клавиатуры в кратчайшие сроки - даже 12 часов не прошло, хотя я ноут сдал под закрытие! Я очень хорошо знаком со сферой сервисного обслуживания, но такую порядочность, качество и скорость работы обнаруживаю впервые. Золотой человек! Большущий плюс компании за такого сотрудника! "
Горбунов Антон
"С утра завез нерабочий ноутбук - вечером забрал идеально работающий. Что еще нужно от сервиса? Отличная работа ребята! Спасибо."
Ким Гуляев
"Хороший сервис. Оперативно поменяли треснувшую матрицу, почистили систему охлаждения от грязи и пыли. И самое главное за адекватную стоимость. В другом сервисе озвучили цену в 1,5 раза дороже."
Artem Itsme
"Отличный сервисный центр! Быстро, качественно, надёжно, и что самое главное недорого. Я обычно ленюсь оставлять отзывы, но в данном случае не поленился зашёл чтобы порекомендовать здесь и буду советовать знакомым."
Дмитрий Чуприна
"Заменили матрицу на ноуте за 30 минут! Отлично!"

Керуйте ціною питання самі

Чи бачите ви сенс в тому, щоб зібрати ігровий ПК (Київ)?  А можливо ви взагалі не розумієте, для чого витрачати час на віртуальну реальність? В таких випадках достатньо буде обладнання з відеокартою початкового рівня або зовсім обійтися процесором з вбудованою графікою. Так знижується енергоспоживання апаратної частини, цілком доречним стане блок живлення мінімальної потужності (підрахуйте загальне споживання всіх модулів-споживачів, залиште запас на пікові навантаження).

А можливо хочете високопродуктивний і потужний зібрати комп'ютер (Київ) на замовлення, в якому поєднується передовий процесор і максимальний об’єм оперативної пам'яті? Знайти в магазині готове рішення буде складно і дорого. Тільки ви знаєте, наскільки інтенсивним буде робота за ПК і наскільки «важкі» програми будете використовувати. Купити окремі комплектуючі і встановити (навіть з урахуванням оплати послуги фахівцям) набагато вигідніше, ніж оплата націнки, яку виробники однозначно закладають в ціну (праця персоналу на тестування готових рішень).

Послуги від експертів

Збірка ПК (Київ) на замовлення - один з напрямків діяльності нашої компанії FixCenter. Наші фахівці допоможуть сформувати систему будь-якої складності і конфігурації. Що це дає вам?

 • всі обрані компоненти будуть перевірені на сумісність;
 • усі кабелі підключені правильно;
 • ОС, драйвери та інше ПЗ буде встановлено належним чином;
 • величезний асортимент фірмових комплектуючих нових і б\в (повне відновлення, ідеальна працездатність);
 • гарантія на весь спектр робіт;
 • тестування деталей і системи в цілому.

Для вас збірка комп'ютера (Київ) перетвориться в простий вибір деталей спільно з нашими експертами в рамках обумовленого бюджету. Всі інші турботи лягають на плечі професійних майстрів.

Надання послуги можливе за кількома сценаріями - збірка «з нуля» або модернізація вже наявного у вашому розпорядженні устаткування. Достатньо просто звернутися в сервісний центр і майстри підскажуть, що можна змінити, щоб система працювала швидше і ефективніше. У каталозі інтернет-магазину є все необхідне для реалізації таких проектів.

Для ігор, для роботи, для навчання, для специфічних завдань (конструювання, графічного дизайну) - в FixCenter допоможуть зібрати комп'ютер (Київ) на замовлення будь-якої конфігурації. Фахівці готові втілити ваші дизайнерські задумки: встановити підсвітку в системний блок, в вентилятори, підібрати периферію за кольором, стилем, за вашими уподобаннями. Ви готові платити за ексклюзив?

У обробку ми беремо замовлення з усіх куточків України. На всі питання щодо підбору компонентів, їх сумісності, оплати готових рішень, умов доставки дадуть відповіді досвідчені менеджери. Ми готові до співпраці з приватними особами та великими організаціями, виконаємо замовлення будь-якої масштабності в чітко обумовлені терміни.