• (068)-778-02-23

  (068)-778-02-23

 • (068)-778-02-23

  (068)-778-02-23

 • (068)-778-02-23

  (068)-778-02-23

 • fixcenter_service

  fixcenter_service

Збірка ПК в Києві на замовлення

Комп'ютерна техніка для вас - це пристрій для роботи, для гейминга або для прояву креативності в дизайні? Індивідуальна збірка комп'ютера (Київ) допоможе реалізувати будь-яку з цих ідей під конкретну задачу, за обумовленою заздалегідь конфігурацією.

Переваги складання ПК з нами:

 • Ремонт ноутбуков Dell
  Власний склад
  запчастин
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Швидкість збірки
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Професійна
  діагностика
 • Ремонт ноутбуков Dell
  Швидка доставка
 

Сервісний центр FixCenter допоможе!

Збірка ПК (Київ) на замовлення - це можливість дійсно персоналізувати техніку під ваші запити. І не тільки:

 • економія. Вартість - основа при виборі системного блоку. Готовий фірмовий комп'ютер завжди дорожче, а техніка за індивідуальними параметрами може містити деталь, що раніше була в експлуатації, десь можна зробити відступ в бік менш потужного блоку і ін .;
 • актуальна апаратна частина. Ви завжди знаєте, що і якого року випуску буде в вашому системнику. Виробники можуть за маркуванням заховати деталі, які вже пару років вважаються застарілими, їм головне закрити збірку з вигодою для себе. При індивідуальному замовленні ви самі контролюєте «начинку»;
 • баланс наповнення. При виборі готового ПК найчастіше користувач орієнтується на частоту процесора, кількість ядер, тип відеокарти, а на саму материнську плату, яка і реалізує заявлену частоту, буває і не дивиться. Виробники, щоб утримати техніку в заявленому ціновому сегменті, намагаються приховати будь-які вразливі місця, надавши кращі характеристики конкретного модуля. Але по вашим вимогам можна зібрати ПК (Київ) ідеально збалансованої структури без вразливих місць;
 • перспектива модернізації. Хочете перетворити свій комп'ютер з часом в ігровий центр? Можна вже зараз закласти хороший «фундамент» для подальшого масштабування системи. Стильний корпус, відмова від дискового приводу в сторону роз'ємів для флеш-накопичувачів, заміна жорсткого диска на твердотільний SSD, установка БЖ з запасом потужності - ось вам реальна економія вільного місця і потенціал підключення додаткових модулів.

Ціни на збірку ПК в Києві

Послуга Ціна Час

Збірка ПК

750 грн

1-3д (залежить від завантаження)

Чистка системи охолодження

350

90 хв (залежить від завантаження)

Апгрейд комп'ютера (з підбіркою комплектуючих)

від 500

1-3д (залежить від завантаження)

Счастливые клиенты о нас

User Great
"Занимался ремонтом моего ноутбука Богдан. Изначально порадовал подход к консультации клиента и учтивость. Но по результату не мог нарадоваться! Богдан не только восстановил контакты на плате и ШМ контроллера питания, но и восстановил подсветку клавиатуры в кратчайшие сроки - даже 12 часов не прошло, хотя я ноут сдал под закрытие! Я очень хорошо знаком со сферой сервисного обслуживания, но такую порядочность, качество и скорость работы обнаруживаю впервые. Золотой человек! Большущий плюс компании за такого сотрудника! "
Горбунов Антон
"С утра завез нерабочий ноутбук - вечером забрал идеально работающий. Что еще нужно от сервиса? Отличная работа ребята! Спасибо."
Ким Гуляев
"Хороший сервис. Оперативно поменяли треснувшую матрицу, почистили систему охлаждения от грязи и пыли. И самое главное за адекватную стоимость. В другом сервисе озвучили цену в 1,5 раза дороже."
Artem Itsme
"Отличный сервисный центр! Быстро, качественно, надёжно, и что самое главное недорого. Я обычно ленюсь оставлять отзывы, но в данном случае не поленился зашёл чтобы порекомендовать здесь и буду советовать знакомым."
Дмитрий Чуприна
"Заменили матрицу на ноуте за 30 минут! Отлично!"

Керуйте ціною питання самі

Чи бачите ви сенс в тому, щоб зібрати ігровий ПК (Київ)?  А можливо ви взагалі не розумієте, для чого витрачати час на віртуальну реальність? В таких випадках достатньо буде обладнання з відеокартою початкового рівня або зовсім обійтися процесором з вбудованою графікою. Так знижується енергоспоживання апаратної частини, цілком доречним стане блок живлення мінімальної потужності (підрахуйте загальне споживання всіх модулів-споживачів, залиште запас на пікові навантаження).

А можливо хочете високопродуктивний і потужний зібрати комп'ютер (Київ) на замовлення, в якому поєднується передовий процесор і максимальний об’єм оперативної пам'яті? Знайти в магазині готове рішення буде складно і дорого. Тільки ви знаєте, наскільки інтенсивним буде робота за ПК і наскільки «важкі» програми будете використовувати. Купити окремі комплектуючі і встановити (навіть з урахуванням оплати послуги фахівцям) набагато вигідніше, ніж оплата націнки, яку виробники однозначно закладають в ціну (праця персоналу на тестування готових рішень).

Послуги від експертів

Збірка ПК (Київ) на замовлення - один з напрямків діяльності нашої компанії FixCenter. Наші фахівці допоможуть сформувати систему будь-якої складності і конфігурації. Що це дає вам?

 • всі обрані компоненти будуть перевірені на сумісність;
 • усі кабелі підключені правильно;
 • ОС, драйвери та інше ПЗ буде встановлено належним чином;
 • величезний асортимент фірмових комплектуючих нових і б\в (повне відновлення, ідеальна працездатність);
 • гарантія на весь спектр робіт;
 • тестування деталей і системи в цілому.

Для вас збірка комп'ютера (Київ) перетвориться в простий вибір деталей спільно з нашими експертами в рамках обумовленого бюджету. Всі інші турботи лягають на плечі професійних майстрів.

Надання послуги можливе за кількома сценаріями - збірка «з нуля» або модернізація вже наявного у вашому розпорядженні устаткування. Достатньо просто звернутися в сервісний центр і майстри підскажуть, що можна змінити, щоб система працювала швидше і ефективніше. У каталозі інтернет-магазину є все необхідне для реалізації таких проектів.

Для ігор, для роботи, для навчання, для специфічних завдань (конструювання, графічного дизайну) - в FixCenter допоможуть зібрати комп'ютер (Київ) на замовлення будь-якої конфігурації. Фахівці готові втілити ваші дизайнерські задумки: встановити підсвітку в системний блок, в вентилятори, підібрати периферію за кольором, стилем, за вашими уподобаннями. Ви готові платити за ексклюзив?

У обробку ми беремо замовлення з усіх куточків України. На всі питання щодо підбору компонентів, їх сумісності, оплати готових рішень, умов доставки дадуть відповіді досвідчені менеджери. Ми готові до співпраці з приватними особами та великими організаціями, виконаємо замовлення будь-якої масштабності в чітко обумовлені терміни.